Hayatımızda bazen kötü şeyler olur, bazense kendimizi yetersiz hissederiz ve hiç bir şey yapmak istemeyiz, kaygılanmaktan ne yapacağımızı düşünmekten mutlu olmaya zaman bulamayız. İyi şeyler başarabilmek için mücadeleyi kabul edersek ilk adımı atarız ve hayat durduğu yerden devam eder. Bu sefer kendi kurallarımıza göre oynamayı seçeriz.

Eğer hayatınızda kendinize uygun şeyleri yapmıyorsanız hep bir şeyler eksik kalacak bir huzursuzluk bir tatminsizlik içinde kalmanız kaçınılmaz olacaktır. Her birimiz kendi potansiyelimizi keşfetmeli ve onu yerine getirecek deneyimleri aramalıyız

Tam bu noktada “ICA (International Coaching Academy)” hayatınıza farkındalık katmak için kuruldu. Hayatınızda hep denenmiş ve benzer sonuçlar alınmış yolları siz zaten ezberlediniz. Kime nasıl davranırsanız hangi sonucu alacağınızı az çok kestirebiliyorsunuz.
Tüm bu denenmiş yolların dışında, kendiniz dahil kimsenin bilmediği ve göremediği uzak yolları sizinle birlikte keşfetmek, yolculuğunuzda size eşlik etmek ve hayata bakışınızı daha keyifli hale getirmek istiyoruz.

Psikolog Erkan Çifte
Kurucu / Profesyonel Koç
International Coaching Academy